me and my bullshit #3

2. april 2017 at 9:51 | E. |  Diary
Takže jo. jsem zde.
To to dalo zabrat.
Jsem zde a dělám všechno možný. Třeba včera jsem se večer nadlábla,
nebo dneska ráno, měli jste vidět tu palačinku s nutellou! Taky hodně čtu.
Celý leden mi na stole ležela povinná četba. Pá pá, pane Jirásku, doufám,
že v tý knihovně shnijete! No a tak jsem začala číst. A doháním leden,
už mám tři knížky za sebou.

Ano, je pravda, že většina z nich jsou pro malý děti,
jelikož mě ty dospělácký kecy nebaví a nemusím ty nerozluštitelné konce,
šla jsem si půjčit něco z regálu do 10 let. Ta knihovnice se na mě koukala, jakobych byla nějakej duševně narušenej člověk ale i tak mi ty knížky půjčila. Jo

Schizofrenie je nejrozšířenějších a nejzávaznější duševní choroba. Je to rozpad celé osobnosti, kterej se projevuje poruhou citů, myšlení, jednání a tendence odvracet se od reality. Proč to píšu? Haha, jsem zasranej psychopatickej schizofrenik. *Jakože whet, vždyť je normální.* V květnu jedu do Anglie a potom hurá na psychiatrii. Nevím jak tam budu dlouho. Min. měsíc, možná dva si tam posedím. Projevuje se u mě už delší dobou schizofrenie. Mám různý halučky a takový ty kravinky. A proč psychopat? Mám vražedný sklony, líbí se mi krev a strašně bych někoho chtěla vypitvat. Jestli to můžu tak říct. Úplně představa, jak řežu nějakou kravku od nás. Boží.

Žijete s rodiči? Já už ne. A, asi je to fajn. Najednou.. takovej klid, nikde se nemusíš bát že ti přilítne facka za nic. Pořád plná lednička, co víš si přát. Žiju s prarodičma od mámy. A jsem s nima spokojená, ten život je nějakej pestrejší. Furt se někde něco děje, Maruna včera koupila mlíko ve slevě a Gertína byla s Frantou v hospodě. Ne, dělám si prdel. Hej, sory jako. Celkově mám ten život teď zajímavější.

Chci začít hubnout. Dost na sobě pozoruju jak mám prostě větší břicho, prdel. Takhle jsem nikdy nebyla což mě sere ještě víc. Už mě brali všichni automaticky za anorektičku. A najednou prostě. Bum a 10 kilo nahoře. A na těch mých 1,5 metru to jde až moc poznat. Jdu se zabýd, vakd žje jo. Máte nějakou ověřenou hubnoucí něco? Hoďte mi jí dolů. Jsem líná si něco hledat, je to totiž moc námahavý, víš. Zase bych chtěla mít svých 40 kilo.

Občas se pozastavuju nad svýma spolužákama a mou jednou příbuznou jaký to jsou nehorázní kreténi. Co dokážou říct nebo vykonat, člověk se nad tím fakt musí pozastavit. No ale když se nad tím pozastavím až moc, všichni na mě koukaj jakože whet, sis něco šlehla. Možná. Ale ne, zkusili jste někdy trávu? Bavím se s váma otevřeně. Já bych to chtěla upřímně dost zkusit. Nevím jak vy, ale já jo. Prostě, cítit ten pocit. Já jsem vyhulka i bez toho ale, to je jedno.

Asi si pořídím hada a v létě tetování, jo a ještě ajfon. Moc toho teď chci. Úplně miluju hady ale nikdy jsem si nerozmýšlela že bych do toho fakt šla. Úplně teď teču před jakýkoliv hezkýma fotkama jakejchkoliv korálovek. Úplně uu. V létě si dám 'Libru' na zápěstí. Protože jsem ve znamení vah tak proč si to nezvěčnit, že? Já bych třeba nechtěla bejt panna, protože si to vytetuju no a potom budu Blanka protrhlá a co s tetováním..

Asi krátkej článek ale já se vyspovídala co všechno mám teď v poslední době v hlavě a asi se mi značně ulevilo. Jakej máte život teď vy? U mě podprůměrně jasno. Jak jste si asi všimli. Tak čágo negři. Pac a pusu, asi si jdu kreslit, nebo číst. Každopádně nic neočekávaného. Bum! Půjdu cvičit!


- a při této myšlence a pokusu zrealizovat něco tak nemožného nastal konec světa. To i vidět toho jednorožce by bylo reálnější.
 


Comments

1 Lyilla | Web | 2. april 2017 at 16:02 | React

Držím ti palečky ať jde ta schizofrenie od tebe co nejdál.. :(

2 Simix | Web | 4. april 2017 at 17:16 | React

~Čaué~
U mě, co se povinné četby týče, dost několik knih jsem přečetla ještě v létě, takže jsem měla docela náskok, pak jsem měla velkou pauzu a sem tam něco přečetla a teď dočítám pár zbylých knih do povinné četby :D
Však je tvoje věc, co si půjčuješ... nějaké knihy pro malé děti nejsou špatné :D
Trošičku sadista :D
Jeden člověk z rodiny má taky problém se schizofrenií a taky si pobyl v léčebně.
Taky nežiju s rodiči a právě kvůli tomu, žiju s prarodiči, ale jen dočasně.
Mě taky brali za anorektičku a teď mám pocit, jako bych byla těhotná... někde  na začátku... nejsem jakože tlustá, ale pociťuji, že se mi lehce zvětšilo břicho a mám takový zvláštní pocit.
Já vypadám, jako bych na něčem jela i bez nějaký trávy nebo něčeho :D
S tou pannou jsi to napsala hezky :D Já jsem panna :D Ve znamení :D
Zase tak krátký článek to není, ale četlo se mi hezky :)
Tak se měj :)

3 Vencca | Web | 7. april 2017 at 16:38 | React

S hulením počkej tak do dvaceti.  Někde jsem četla , že pokud lidi hulej dřív fakt to nadělá paseku.  Pak už je to v pohodě.

4 Wnaty | Email | Web | 10. april 2017 at 11:39 | React

Klasická teenka, co se snaží být zajímavá.
Achjo. Snad tě to přejde.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama