top 10 nečekaných návštěv, které vás rozhodně nepotěší

11. march 2017 at 11:31 | E. |  Top
Nevím jestli to mám zařadit přímo do Top ale nevím do jaké jiné rubriky bych to dala. A dnes si řeknem TOP 10 nečekaných návštěv, které vás rozhodně nepotěší. Upřímně, mě nepotěšuje *Teď jsem vymyslela nové slovo, prosím potlesk.* žádná návštěva, která mě donutí vstát a jít otevřít ty dveře. Kromě babičky, která mi stopro nese jídlo ale ta má klíče.

Svědci Jehovovi. Prostě typičtí jehovisti. "Dobrý den, už jste slyšel o Bohu?" Spustí na vás hned z první dobré pomýlený jedinec v nepadnoucí košili mávaje vám Strážnou věží před nosem. Proč tito lidé existují? Proč mají zapotřebí ty své nesmysly vysvětlovat ostatním a snažit se je navést na tu správnou cestu? Věděli jste, že jasným důkazem toho, že "všechno stvořil Bůh a evoluce je nesmysl", je albatros? Něco tak dokonalého přece může stvořit jenom Bůh. To je argument jak hrom! Aby tihle pomatenci dali svému mocnému argumentu patřičnou váhu, ukáží vám albatrosa v brožurce a nesmlouvavě vysvětlují, co přesně tím Bůh myslel. Skutečnost, že vám místo albatrosa ukazují racka, je nemůže rozhodit, protože to tak Bůh chtěl. Co s takovou návštěvou? Možná by stačilo jim oznámit, že Zemi stvořil Satan, a jelikož je dnes soudný den, kdy pán temnot vystoupí po vodopádu z krve novorozenců na Zem, je čas na lidskou oběť.

Exekutor. V moment, kdy vám exekutor bude zabavovat i vašeho psa a léky na srdce, si možná řeknete: "Zlatí Svědci Jehovovi!" Na exekutora historka se Satanem neplatí, protože si ji se zájmem vyslechne a při fázi, kdy budete barvitě vysvětlovat, že Satan přichází, vám odvětí: "Ale vždyť já už jsem tady."

Zloděj gentleman. Běžný zloděj, který nemá žádné morální zásady, vás vykrade, buďto když spíte, nebo když jste na dovolené. To zloděj gentleman u vás zazvoní, oznámí vám, že vás hodlá vykrást a zda si raději vyberete ránu topůrkem od sekery do zátylku a nebo preferujete roubík a přivázání k židli. Případně uzavřít novou smlouvu na odběr elektřiny.

Prostitut Pavel. Chtěli jste si udělat hezký večer, tak jste si na internetu objednali holku z escort servisu. Pravděpodobně jste se uklikli a místo holky dorazil vymazlený Pavel s nalepenou jizvou na ksichtě a kotvou vytetovanou na zadku. Co teď? Radim už je zaplacený předem, takže se nedá nic dělat. Moc hezký večer to tedy nebude, ale přece ty prachy jen tak nevyhodíte oknem ne?

Hlavní hygienik. S pořádkem to doma nijak nepřeháníte. Odpadky vynášíte spíš výjimečně, vajgly házíte pod televizi a ta krysa, co tu kdysi pobíhala, pošla na špínu. Nicméně vše je v nějakých rozumných mezích a bordel, co máte doma, je podle vás ještě únosný. No a pak u vás zazvoní sám hlavní hygienik a oznámí vám, že to tu bude muset celé z hygienických důvodů zavřít.

Policie. Pokud vám policie nepřišla oznámit, že našla vaší peněženku, kterou jste včera ztratili někde na poště, a že je v ní všechna hotovost, její návštěva vás nejspíš nepotěší. Nevěstí totiž nic dobrého (koukněte se jí za záda, jestli se za nimi neschovává třeba exekutor).

Obchodní zástupce. Zase nějaký šizuňk, který se vám snaží vnutit nového dodavatele elektřiny nebo děsně super novou zdravotní pojišťovnu. Ihned ve dveřích vám podají ruku a spustí monolog, přičemž ho prokládají otázkami typu, jestli jste spokojeni se svou pojišťovnou, zda hodláte mít rakovinu a jestli se mu tady dole v rohu toho formuláře nechcete jen tak cvičně podepsat.

Hasiči. Sedíte si takhle večer v křesle a v poklidu sledujete televizi, když tu někdo zazvoní. Znechuceně jdete otevřít a ve dveřích na vás nastoupí hasiči s hadicí, že vám z oken šlehají plameny a oni je přišli uhasit. Proto neprodleně musíte opustit byt. Takhle jste si ten hezký večer rozhodně nepředstavovali.


Chlap na odečet plynu. V paneláku dole na nástěnce visí papír s nápisem, že zítra od 8:00 do 18:00 bude v domě prováděn odečet plynu, a proto mají všichni obyvatelé setrvat v tomto časovém rozmezí doma a umožnit pracovníkům plynárny přístup do svého bytu. Celý den je zabitý, prostituta Pavla jste museli přeložit na další den a nakonec ten člověk z plynáren přijde o půl sedmý večer. V tomto případě je to však návštěva, kterou čekáte s otevřenou náručí a nemůžete se jí dočkat, takže sem tak úplně nepatří.

Andrej Babiš. Hrozí převážně v době voleb. Nejdříve vám zavolá Karel Schwarzenberg a bude pět minut cosi mumlat do telefonu, načež zazvoní Andrej a nabídne vám koblihu. Ale nic proti pane Babiš.


Máte nějaký vy nečekaný návštěvy? Nebo všechny vítáte s
otevřenou náručí s cukrovím z Vánoc, které je samozřejmě čerstvě upečené pro zvláštní příležitosti.
 


Comments

1 Monica. | Web | 11. march 2017 at 12:22 | React

Ježíš, já tě miluju! :D Tohle je fakt výborný, máš neskutečnej talent, protože cokoliv, co napíšeš, mě šíleně baví. A hlavně Babiš s koblihama. Sorry jako!

(Jinak mám Nikon D7000 a konkrétně ty fotky byly foceny na Nikkor 18-105 mm)

2 Lyilla | Web | 12. march 2017 at 11:50 | React

Jo tak takové návštěvy bych nechtěla.. :D

3 Ev. | Web | 13. march 2017 at 21:14 | React

Mě nepotěší žádná nečekaná návštěva, nemám ráda lidi, obzvlášť, když svůj příchod neoznámí... :D

4 Eliss | Web | 16. march 2017 at 17:10 | React

Dostal mě ten prostitut  ;-D

5 myred | Web | 18. march 2017 at 21:20 | React

Tak abych řekla pravdu, tak tenhle článek mě bavil. Je napsán dost vtipně a prostitut Pavel je prostě nejlepší. :D Ano, Svědky Jehovovi taky nesnáším. A tak pro to, když vidím z kukátka, že to jsou oni, tak se ani neobtěžuji otevřít. :D A to, když Vám policie nese peněženku, není zase až tak nejhorší. :D Hroší by bylo, kdyby vám vedli příslušníka rodiny s tím, že něco provedl a nebo by přišli na stížnost, že jste něco provedli by sami. :/

6 Siginitou | Web | 19. march 2017 at 16:40 | React

No tak takový návštěvy bych ani já teda nechtěla :D Asi by mi kleplo :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama