šámpónci jsou sexy

26. march 2017 at 9:34 | E. |  Topic of the week
S pravou rukou na srdci a levou na bibli přiznávám, že občas mám naprosto debilní otázky typu - A polykají veganky? Když si dám bačkory na uši, budu aspoň trošku sob? Proč plovoucí podlaha neplave? A mami, máš mě ráda? Jsem divná? Logická E. píše téma týdne v neděli, ojéé.

Dnes se zaměříme na trochu jinou otázku. Všichni to znáte. Jde o otázku vztahů, ve které je to pořád na jedno brdo. Normální lidi, kteří nejsou sice tolik krásní, ale mají zlaté srdce, ty nikdo nechce a zůstávají na ocet. To mi vůbec nejde na rozum. Mělo by to totiž být obráceně, než to je. Kluci, kteří se nejlépe oblékají a jsou nejhezčí, zvednou sto kilo a tak dále, ti jsou vždycky nejvíc žádaní. Přitom nikoho nezajímají ti ostatní, ti normální, kteří nejsou tak "hezcí", ale nechovají se jako hovada. Protože většinou to bývá tak, že tihle lidi mají v hlavě vymeteno a chovají se jako idioti. Přesto jsou mnohem žádanější a nechápu, že po nich opačné pohlaví jede jak slepice po fluse. Docela mě to štve, když potom ty husy, které koukají jenom na vzhled, řvou, jak jim zase někdo děsně ublížil a proč si ho vybraly. Já jsem ošklivá a jsem hovado a nikdo si o mě ani kolo neopře. Nevím kde se stala chyba.

Nechci se opakovat, ale tady to nejde. Děvčata ve věku od 13 do cca 18 let, která na sebe dennodenně plácají deset kilo mejkapu, ta si přece nemůžou vybrat jen tak někoho. Bohužel jsou většinou v tomhle věku tak blbé, že to až bolí. Vybírají si ty nejnamakanější z fitka, a je jim jedno, že denně hulí marihuanu a z pusy jim páchne, jak kdyby sežrali mrtvou krysu nebo co. Chovají se jako hovada, před kamarády svoji novou akvizici pomlouvají a jde jim jen o to, jak dostat holku co nejrychleji do postele a pak ji odkopnout a nechat ji řvát, jaká je kráva.

Nepřeju nikomu nic zlýho, ale tyhle si to zaslouží. Snad už jim potom konečně dojde, že vzhled není všechno. Vždyť to, že jeden nevypadá jako Rambo, to přece neznamená, že je něco podřadného. Naopak tihle jsou mnohdy lepší než nějací namakaní svalovci, co maj v hlavě nasráno. Neříkám, že se mezi nimi někdy nenajde někdo normální, ale to jak hledat jehlu ve sklizni sena ze všech luk v Česku. Žijeme snad v době apartheidu aplikovaného na svalovou hmotu, nebo co? Soucítím se všemi, kteří si touhle situací procházejí. Ale věřte tomu, že jednou se vám ta pravá sama vrhne do náručí. To bude poté, co dostanou děvčata okolo 17-19 let rozum a dojde jim, co vyváděly za pitominy. V té době sice budou těhotné a budou pobírat sociální dávky, protože vyletí ze studia, ale co už na tom. Ale teď vážně, chlapci. Nevzdávejte to, jednou to přijde. A opravdu to stojí za to. Si připadám jak nějakej psychiatr.. úplně whet.

Abych to nějak shrnula. Nadávám na takový kluky ale holkym řekněme si na rovinu. Když takovýho kluka vidíme někde.. cákáte z nich všichni a jestli ty Mileno říkáš že ne, kecáš. Úplně ty svaly a přehnaný vlasy úplně. Ahh. Ne, sorry jako nechala jsem se unést. Nevím proč jsem právě na téma týdne napsala toto, ale nevadí. Shut up. Prostě mě to napadlo, že prostě hrdinové dnešní doby už asi nejsou a napadli mě ti šámpónci. Ale pokud si tohle čte nějakej svalovec s hnědýma očima a stojícíma vlasama, ozvi se mi do komentářů. seznamka alá chaos wrd plz.


Já mám stejně slabost pro kluky co kouří, jakou úchylku na kluky/holky máte vy?
 


Comments

1 Ellie | Web | 26. march 2017 at 10:49 | React

Každý se vždycky budeme dívat na vzhled. Otázkou zůstává do jaké míry je to v pohodě a kdy to už přeháníme a partnera si vybíráme jako módní doplněk. Co se týká kluků naprosté mě odradí, když má kluk obrovské svaly. Přijde mi to nechutné více než anorektičky. Trochu vyrýsované svaly jsou sexy, ale nic se nemá přehánět. Neřekla bych, že zrovna já se řadím mezi tvé Mileny:D. Na lidech si mi líbí vlasy, oči a hubená postava (i když sama se s ní nechlubím). Jsou to první věci, kterých si všimnu a často si z nich udělám ten první dojem. No jsem ráda, že o mě takoví kluci, o kterých píšeš nikdy neměli zájem, bylo by neuvěřitelně otravné každému říkat, že až budou roztomilí nebo holky (nejlépe obojí) možná budu mít o ně zájem. :)

2 Eliss | Web | 26. march 2017 at 10:53 | React

A proto se mi vždycky líbili starší kluci :D

3 petra-s-world | Web | 26. march 2017 at 15:49 | React

Já jako.. nevím. Máš pravdu. Ale stejně spolu budeme někde slintat nad Ektorem - víš co. xD Nad tím "Ektorem". Ehm.. Každopádně žádnýho kluka si tu nehledej :c Máš mě :P
A nejsi hnusná, z nás dvou jsem to já. Ale s tebou se vždycky cítím krásnější. Protože ty mě hezkou bereš.♥
Hej víš co? Kašleme na kluky, budeme fakt spolu. *Dab*
Máš ale pravdu, občas tomu tak je, že na ty hodné se i zapomíná.

4 born-fit | Web | 27. march 2017 at 21:21 | React

Úplne s tebou suhlasim, ale vzdy to tak bolo a vzdy to tak bude, ze ti blbi budu mat prvi vztahy s podobne.. V teenagerskom veku sa vacsinou vyberaju partneri len podla vztahu a podla toho kto je v akej parti a kto kolko huli ako si napisala hah.. Ja som s priatelom s prestavkou 2 roky a sice som nastrocna ale vzdy som bola trosku ina ako ostatni, a preto som velmi vdacna ze mam chlapca ktory ma lubi taku aka som <3

5 Lyilla | Web | 28. march 2017 at 12:54 | React

Já mám úchylku na vlasy.. :3

6 Christine | Email | Web | 2. april 2017 at 13:30 | React

Mojí úchylkou jsou modré oči a velké tetotvání ♥ :D No a co se týče gifu.. tak pan učitel je boží prostě :D :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama