👽 Roztahování ucha 👂

16. january 2017 at 12:00 | Trifle. |  About me

Lítá kolem mě komár a strašně me deprimuje protože
nechci aby si četl co píšu když
to ještě není vydaný. Agrr.Uši jsem začala roztahovat přesně 13. září 2016. Díky tomu, že spolužačka si donesla do školy fake roztahovák a mě to nedalo a prostě jsem musela mít ten roztahovák taky, akorát ne fake. Začla jsem řešit jak a čím začít. Prvně jsem tam narvala dvě naušnice, pak tři a nakonec čtyři. Potom nastalo trauma.. co si tam mám strčit teď? Hledala jsem různě a konečně jsem našla to pravé ořechové. Štětec. Který měl v průměru nějakých 1 - 2 mm. Šlo to celkem 'ízíčkově' a já byla šťastná. Nejlepší bylo, když zamnou přišla mamka. "Nebojím se toho, protože vím že nevíš jak se to dělá." Hahaha, mami jsi vtipná. ♥ Po štětci jsem tam měla chvilku to takový to z propisky, tu tuhu. Byl to můj první 'tunel'. Po asi týdnu jsem našla další štětec a ten měl 2 - 4 mm. Dělala jsem to opravdu pečlivě a opatrně, protože jsem se bála těch hnusnejch roztrhanejch uší a takovejch těch sračiček kolem toho. To jsem fakt nechtěla.


Jako další jsem použila klasický spirálovitý roztahovák (5 mm) a ano, stačí a ano, jde to sním dobře. Celkově bych označil spirály za to nejlepší čím se dá roztahovat (můj názor). Bylo to v pohodě a hned po něm jsem si koupila tunel.Kovový, dost drahý, ale vypadalo to rozkošně. Hned druhý den spolužačky čórly ze školy nějakej mini šroubek a zašroubovali mi ho do tunelu. Hah.

Poté přišel na řadu další šnek s průměrem 4 - 6 mm. Ízíčko jak nechceš. Měla jsem ho tam dlouho, protože jsem neměla čas si jít koupit dalšího šneka. Tak jsem ukradla mé drahé mamince šteteček, (kterej mimochodem hledá do teď) uřízla konec a dala ho do ucha. Ten měl 7 mm. To bylo hned o ten jeden milimetr. Štětec vyměnil po týdnu opět šnek s průměrem 8 mm. To bylo taky hned takže žádný patlaninky, hezky hned a je to. Na další roztažení jsem použila tentokrát bodce a šlo mi to pomaleji a z tuha. Ten měl 10 mm. Poté jsem si koupila tunel s velikostí 12 mm. Ale nikde, kde jsem hledala neměli šneka nebo něco na roztažení. Tak co já kravka nevymyslím, nechám si tam bodec a zároveň si tam strčím prvního šneka. Okok, neukamenujte mě plz. Ucho se mi po první noci natrhlo takžé, jsem šneka vytáhla a čekala až se to hezky zahojí.

Když se ucho zahojilo, narvala jsem ho tam zpátky.. ale dávala jsem si větší pozor. Bylo to ok. Třetí den už to tam samo vklouzlo *Žádný dvojsmysli perverzáci.* a já si tam dala 12ti milimetrovej tunel. Do teď ho tam mám a jsem spokojená. Mých vysněných 15 mm možná bude. Ještě se rozhodnu. Nepříjde mi to přehnaný ale nebaví mě to roztahovat.


Kvalitka fotky lvl Lg,
ale stává se i v lepších rodinách.

MENŠÍ RADY

VŽDYCKY si kupujte přírodní materiál - dřevo, kost, rohovina, sklo, kámen, perleť. Je to nejlepší řešení, vypadá to dobře a uši to velice dobře snášejí. Málokdy s tím bývají problémy. Pokud chcete ocel, akrylát, tak proč ne, ale vždy mějte po ruce něco přírodního, kdyby vám začali nějaké problémy. Většinou vám to roztažené uši zachrání.

V zimě nenoste ocel, aby se vám nepoškodily ušní boltce či nepřišel nějaký jiný problém. Vyhněte se silikonovým naušnicím. Většina lidi z nich má komplikace a ne zrovna malé. Vždy mějte naušnice o velikost menší, kdyby přišly problémy a vy jste potřebovali o jednu velikost dolů. Uši i naušnice pravidelně čistěte a to nejlépe solným roztokem. Na roztahování používejte bílou vazelínu. Seženete ji v lékárně a stojí pár korun.

Pokud nemůžete do svých nově roztažených 5mm dostat naušnici, dejte si teplou vanu, chvíli ucho namáčejte a ono povolí. Nikdy to ale nezkoušejte při přechodu velikostí.Na roztahování používejte bodce, spirály nebo třeba pásky. Nepoužívejte nic jiného. Ale co, yolo.

KDE NAKUPOVAT

Roztahováky jsem chodila kupovat k vietnamcům. Jeden mě stál i 10x méně a přitom je to ten stejný materiál a někdy dokonce i to stejné zboží, co máte v removovaných eshopech. Žádné komplikace jsem z nich neměla. Vždy se jednalo o akrylát. Samotné plugy a tunely si kupuju přes eshopy. Nosím to víc a tak to radši nebudu kupovat jen tak někde.

 


Comments

1 BenyD | Email | 17. january 2017 at 8:46 | React

I found this page on 16th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Just search for:  pandatsor's tools

2 M` | Web | 17. january 2017 at 10:25 | React

nevím, ale tyto roztahováky mě nikdy nezaujaly, natož abych to musela zkusit :) ale každému se líbí něco jiného :)

3 Yxesr | 17. january 2017 at 11:24 | React

Žádný dvojsmysly? No nevím. :D

4 Christine | Web | 17. january 2017 at 15:52 | React

Páni :O A nebojís se že až tě to jednou pěstane bavit, tak budeš mít hnusně vytahany to ucho? :) Jinak teda ja to nikdy nezkoušela a myslím že by mi to ani neslušelo  :)

5 Layouty od Kačky | Web | 18. january 2017 at 17:11 | React

No ja mám ušiská roztiahnuté tiež na 1,2 cm :D zrovna pred pár dňami v noci mi môj kovový tunel narobil kopu nepríjemností a musel von, pretože mi z toho hrozne napuchla uzlina za uchom :D keď som rozťahovala slimákmi z fima, tak to po prvé hrozne smrdelo, po druhé hrozne bolelo a po tretie sa mi z toho zapálili uši ... teraz mám silikónový tunel a je to asi nejlepšie čo môže byť

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama