🙌 Vzestup a pád 🙏

8. december 2016 at 17:20 | Trifle. |  Topic of the week

Sedím v informáku a místo toho,
abych pomáhala svým drahým
spolužákům, tak se seru s tímto
intrem. A ta vedle si to čte.


Takžé. Někdy jste prostě spadli o nakreslenou čáru, rozbily si držku, rozthli kolena u nových legín ale potom jste se zvedli, jenom mávli rukou a cestou domů jste přemýšleli jak to své drahé matce vysvětlit. Jestli si vymyslet že vás cestou napadl Voldemort se slovy "avada kedavra" nebo že jste potkali soba z budoucnosti a ten na vás zaútočil. No, nevadí.

Prostě jsem tím chtěla říct že někdy jste nahoře a někdy zase dole. Ne, nemluvím tu o polohách v sexu. Někdy máte báječný život a někdy by jste dobrovolně skočily pod kamion. A teď nastala ta situace kdy chci skočit pod kamion a na všechno se vysrat.


Můj největší vzestup bylo asi to, když jsem se seznámila s jedním člověkem kterej už tři roky zaplňuje moje poloprázdné srdíčko. Jinak se mi v životě nestala nějáka zajímavá a mega dobrodružná vzpomínka kterou bych vám tady mohla s radosti převyprávět.

" I won't just survive
Oh, you will see me thrive
Can't write my story. "
- Katy Perry

A můj nejvěší pád? Dneska to bude pro mě trošku bolavé téma. Všechno bylo do nedávna naprosto bezchybné. Ve škole mi to šlo, doma byl klídek ale jen do chvíle než jsem odjela na Sněžku, psala jsem vám o tom.. někde Tady. Jestli jste to četli tak jsme tam 14. 11. jeli. A hned ten den mi to všechno změnil. Jen tak na to nezapomenu. Je mi z toho víc a víc zle. A to bude za pár dní měsíc. Když se to stalo ani jsem to moc nepobírala, okey stane se. Ale čím víc je to dál, tím víc je mi z toho špatně. Abych nechodila kolem horký kaše. Byl celkem fajn den, já natěšená že další den pokořím největší horu Česka a budu fakt drsnáá. Ale ta radost ze změnila v horor.


Co se teda stalo? Byl večer a hledala jsem spolužáka kamarádce a tak jsem vešla do pokoje a byl tam jinej. Ten nasadil úplně nechutný výraz a šel zamnou. Zavřel všechny dveře co tam byli a byl u mě. Začal mě nechutně ošahávat. Po tom co ho to přestalo bavit, vzal mojí ruku a dal jí. Však vy víte. Nechci to vypisovat do detailu. Vím, jsou i horší případy: znásilnění, vraždění ale i tak já to nezvládám.

Z důvodu že jsem v předposledním ročníku základní školy není to pro mě lehké. Dotyčný přímo lže všem okolo a tvrdí že to neudělal. Bohužel nikdo u toho nebyl. Tvrzení proti tvrzení. Ve třídě ani nějak jinak nemám nikoho. Jediný člověk co mi pořád věří a má mě moc rád tak jako já jeho je stále při mě, ale co my dvě ztracené dušičky naděláme. Ve škole kvůli tomu zážitku to strašně seru. Denně se na něho koukat jakože se nic nestalo.. to fakt nejde. Včera jsem to zase řešila s třídním ale ten nic neřeší. ''to se přeci vyřeší samo'' Rozbrečela jsem se jak největší pipka předevšema. A co jsem s tím získala? Posměch, jak jinak.

Zážitek stále vstřebávám a vůbec nevím co s tím mám dělat. Nenechám to jen tak, však on se snažil o něco, co je trestný. Doma je to taky na hovno. Moje matka se semnou nebaví, dovolím si říct že sestra mě šikanuje a táta s náma nežije kvůli práci. A teď před Vánoci je to vážně skvělá nálada. Teď vám tu brečím jak malá pipina. Jsem na pokraji všeho.


Dnes to pro mě bylo trošku
osobní téma. Ale asi se mi
udělalo trošku líp když jsem
se vám svěřila. Omlouvám se
že to bylo krátké ale
nechtělo se mi dneska
nějak extra vypisovat. Příště
to bude stoprocentně lepší.
Zatím u dalšího článku.
 


Comments

1 Eliss | Web | 8. december 2016 at 18:31 | React

To je mi opravdu moc líto, drž se...

2 petra-s-world | Web | 8. december 2016 at 22:16 | React

i přes to že jsi mě maličko nasrala /přeškrtáno/.
Jsem pořád tady.. a jestli to neřekneš už mamce, asi tě zabiju a zavolám jí sama.. Nebo nevím.. Musí se to nějak vyřešit, protože ten kluk je neskutečný prase..

3 Lyilla | Web | 10. december 2016 at 12:51 | React

Jak už jsem ti říkala. Měla jsi to nahlásit dřív. Víš pak by se to dalo řešit. Policie není řešení. Nejsou důkazy a je to tvrzení proti tvrzení. Věř mi. Musíš najít důkaz. :/
Snažím se pomoct.

4 Blackie | Web | 10. december 2016 at 19:03 | React

Je hrozné, že už v takom mladom veku ľudia, teda presnejšie chlapci, myslia na takéto veci, ako je sex a znásilnenie a všetky tie veci s tým spojené, ktoré by mali robiť len ľudia nad 18 rokov. (No priznajme si, že teraz je úplne jedno kto s kým, keďže rodičia na výchovu svojich detí prakticky a s prepáčením, serú.)
Najhoršie je na tom to, že kvôli nim trpia dievčatá, ako si ty. Nechcem ti teraz ničiť tvoje nádeje, no bez dôkazu naozaj nič nedokážeš. Lenže na druhej strane, buď rada, že to bolo len... to a nie samotné znásilnenie.
Jediné, čo ti môžem povedať je to, aby si sa jednoducho... nevzdávala a tak, ako to ja s obľubou hovorím, neopúšťala sa. Nie každý to ma v živote na ružovom podnose, rovnako som na tom v tvojom veku nebola ani ja, no ja som to, čo si zažila ty, vtedy nezažila, zažila som horšie veci.
Každopádne, si mladá a život stojí ešte za to. Neubližuj sebe kvôli nejakému idiotovi len preto, pretože, možno aj on sám chce, aby si to urobila.

5 M' | Web | 12. december 2016 at 6:21 | React

To je hrozné. Ale jak píše slečna přede mnou,asi bych také hledala důkaz nebo jsi měla v tu chvíli nějak začít křičet nebo jinak upoutat pozornost někoho, kdo byl poblíž...ono se to snadno říká, sama nevím, co bych v tu chvíli dělala.

6 Simix | Web | 12. december 2016 at 17:48 | React

Začátek článku mě pobavil.
K té další části článku .. ta už mě nepobavila. Věřím, že to pro tebe muselo být strašné, i když znásilněné je horší, ale toto od toho nemělo daleko. Docela trauma.
Drž se.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama