🚼 Problémy malých lidí 👶🏻

5. december 2016 at 14:00 | Trifle. |  About me

Vzhledem k tomu, že měřím nějakých 157/9 cm jsem se rozhodla
napsat tento článek, protože spousta lidí se mě ptá jestli mi
nevadí bejt malá nebóó po kom sem tak malá a všichni maj takový
různý vtípky. Hah, pinďa se ozval.


Mamííí? Podáš mi to prosím?

Ale vůbec nikam. Ani když utírám prach na žaluziích ani když si chci podat vázu, která je v nejvyšší polici ani pro čaj (největší problém na světě). Prostě si vždycky musím vzít židli a protože si nedosáhnu ani na horní polici ve skříni, tak už mám dokonce schůdky. V obchodech mi je to celkem trapný někomu říct, když stojím u regálu a nikam nedosáhnu a opravu tu věc potřebuju. Ale nezbývá mi nic jinýho než čekat až někdo příjde a prostě mi tu strašně mega moc důležitou věc podá.

Já zas nemám co na sebe.

Dost často se mi stává, že mi není oblečení. Buď to mi jsou krátký nohavice nebo ty kalhoty nezapnu protože když už jdu do toho dětskýho oddělení a nemám opravu takovou maličkou postavičku tak na sebe opravu velikost 11-12 let nenatáhnu. Takže většinou mi je vše dlouhý, jsou mi dlouhý kalhoty, jsou mi dlouhý šaty (Který mají být nad kolena.) a tak.


Já budu jezdit jenom autem.

V MHDéčku prostě nedosáhnu nohama na zem. To je jakože podle mě úplně paráda kór v takovejch těch tramvajích kde jsou takový ty dřevený lavice. Protože pokud zrovna neni teplo a nemáte tam přilepej zadek tak to s váma fakt cloumá a musíte se přidržovat různých tyčí co jsou kolem vás ale na zem prostě nedosáhnete. Když sedím nebo stojím, tak mám pak dilema, jestli se teda mám cítit blbě, že se mi houpu nohy nebo se kymácet, protože ti vysocí lidi se prostě nemůžou chytit nahoře, ale zaberou si ty boční tyčky a já se pak prostě nemám kde chytit.

Hah, ty ses mezi těma malýma málem ztratila.

Lidi vás stále přehlížej a strkaj do vás. Jako chápu, když jde dvou metrovej týpek a má rozhled úplně někde jinde, tak nevidí metr a půl velkýho hobita kterej se před ním snaží jako přežít. Je to celkem nepříjemný, protože ty lidi vás nevidí, strkaj do vás.. jste jim úplně jedno! Hm.


Ona se nám zase ztratila.

Snadno se ztratíte v davu. Tenhle ten problém je celkem i pozitivní, protože pokud se potřebujete opravdu zdejchnout mezi lidma a nechcete aby vás někdo našel, tak vám zaručuju že vás nikdo nenajde. Ale pokud jste někde na fesťáku s kamarádama a napadne vás jít úplně do první řady tak to maj kamarádi celkem blbý, protožéé.. vás prostě nenajdou.

Po kom to ty máš?

Jo, všichni u nás v rodině (teda z mamčiný strany) jsou takhle malí. Slyším neustále kecy, po kom to mám. Ano, jsme trošku hobití rodinka ale já se za to nestydím.


Sport

Nikdy nebudete profesionálně hrát voleyball nebo basket. Až na výjimky. Mě do volleyballového družstva nevzali. Teď jezdím na koni a když mám jet na koni, kterej má 160 cm, je to celkem těžký na něj vyskočit. Ale když se hraje vybíjená, jsem hbitější, to se musí uznat.

Skupinové fotky

Vždycky vás nacpou dopředu a na kraj.. Vždycky. Opravdu za těch cca 12 let, co chodím do školy/ky, mám jednu třídní fotku, kde jsem uprostřed. Jednu.


A co vy? Jste taky hobiti? Nebo jste dlouháni?
Pochlubte se dolů do komentářů.
 


Comments

1 Terynka | Web | 5. december 2016 at 19:59 | React

Ty jsi opravdu prcek :D A jak říkáš, basketbalistka nebo voleybalistka z tebe asi nebude :D ale na druhou stranu, když se chceš ztatit v davu, tak to máš aspon jednodušší :D a s tím oblečením bud rada, me jsou prevazne vsechny kalhoty kratke, takze je to naprd :D a u skupinovych fotek asi nejdes moc videt vid? :D :-(

2 Veronika | Web | 5. december 2016 at 22:03 | React

Mám stejný problém :D mám 158cm a denně se setkávám se stejnými problémy, v práci mě z toho akorát bolí záda, protože se furt musím pro něco natahovat, je to otrava. Jinak se snažím nosit vyšší boty, docela často nosím aspoň 5cm plaformy, tak je hned život lepší :D ale i tak je většina lidí vyšších než já a kolikrát ani v kině/divadle přes hlavu člověka přede mnou nevidím XD

3 sarushef | Web | 6. december 2016 at 13:17 | React

Hehe, mám 162 cm a taky to znám :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement