🖕🏻 Me and my bullshit #1 ✏️

20. december 2016 at 21:44 | Trifle. |  Diary


Vánoce jsou za čtyry dny
a já stále nemám vánoční
náladu. Už aby skončily, fakt.Dnes je 20. prosince a můj drahý dědeček má narozeniny. Happy birthday grandfather. ♥ Hah, jak já ho miluju i s tou jeho zasranou nemocí kterou má jen kvůli kreténským jihlavským doktorům. Pardon nechala jsem se unést.

Tohle ''téma'' na článek budou takový splácaný bullshity se kterýma se s vámi chci podělit. Jen tak by the way.
Už aby byli Vánoce upřímně za náma. Celkem mě rozčiluje jak jsou všude zamilovaný páry: '' Tutí, mucík, lásko tohle, lásko támhle to.'' Já jsem furt alone. Ne že bych si stěžovala. Jsem taková volnější. A taky mám větší klid. I když zamnou furt chodí má drahá babička jestli nemám už nějakého toho chlapca. *facepalm* I když mám koupený jmelí a naivně čekám že dostanu od někoho pusu. Tak od psa maximálně.


Máte hodné učitele ve škole? My ne. Dějepisářka nám narvala test na celou Největší Francouzskou Revoluci a fyzikářka nám dala nějakou extra velkou prověrku bo co. Nechápu. Jsou Vánoce, ježíšek, láska a mír. A vy jste takové chladnokrevné zmije. Nepobírám. Absolutně nepobírám. Jakej máte rádi předmět ve škole? Já miluju češtinu s panem ředitelem. Když vidím někde hrubku, skoro šílím.

Těším se na 10 dní volna. Asi ho strávím na vesnici u mých nejlepších přátel. Tam se cejtím nejlíp. Jinak teď na mě okolí celkem plive. Ale mě to nevadí, nemám ráda moc velkou společnost. Vystačím si sama. Stejně mám poslední dobou až moc deep náladu. Naseru se z maličkosti a skoro furt bych brečela. *Žádná novinka, nah.* Úplně jsem teď hotová, všechno je špatně. Ale uklidní mě když si házím s flaškou to je teď nový trend. Dab biitch.Na to že mám vlastní kobylu tak jsem jí dlouho neviděla, celkem sad. Celý tohle je sad. Článek dopisuju v informatice, máme volnou hodinu protože prostě jsme nejlepší samozřejmě. Na Vánoce vám plánuju článek, doufám že se vám bude líbit. Nedávno mi psal táta že si četl můj blog a je rád že ho mám anonymní. I'm anonymous. Upřímně, nechci aby někdo o tom blogu věděl, protože a jelikož.. pro mě je dobrý že člověk je na blogu anonymní. Za prvý ubyde hodně článků s tématem ''25 věcí o mě..'' a takový další hovna a zadruhý můžete pomlouvat člověka, on si to přečte a vůbec nepobírá že je to o něm. Ano, já vím. Jsem chytrá. I když si to většinou někdo přečte jak to píšu ale pochybuju že někdo se bude namáhat aby našel ''chaos-world''.

Zejra mi přiletí tatínek a celkem se i těším. Protože mi doveze novej origoš dres Barcelony. Dlouho jsme se neviděli a po těch pár měsícu mi celkem chybí. Islámista můj. Jakoo, celkem i závidím některým holkách který mají s tátou skvělej vztah. Rozumí si s ním, navzájem si pomáhají. No, my jsme si za těch 14 let prostě ještě nenašli cestičku. Mrzí mě to, mrzí mě to dost ale nemůžu mít dokonalej život no.

Článek měl vyjít ve dvanáct v poledne. Ale heh. Vychází v deset večer, snad vám to nebude vadit. Je to taková slátanina všech mých hromadných pocitů u kterých jsem ráda že jsem se vám sem vypsala. Doufám že se vám tento styl článků bude líbit. ♥
 


Comments

1 Queen Perrie | 21. december 2016 at 15:37 | React

"Dějepisářka nám narvala test na celou Největší Francouzskou Revoluci" - jo Nápravnice byla vždycky na zabití :D

2 Blackie | Web | 21. december 2016 at 17:28 | React

Ja milujem anglický jazyk! Znie to divne, pardon! Ale keď, venujem sa mu už pomaly trinásť rokov a aj napriek tomu nie som v ňom expert, preto sa musím stále a stále učiť no angličtina... poviem, že sa s ňou uplatním skoro kdekoľvek.
Oh, ja už chcem tiež po Vianociach, nehorázne mi ide na nervy ten dav ľudí v obchodoch a autobusoch a všade sa niekto ponáhľa a každý chce niečo kúpiť a ja, ako najväčší flegmatik a 'mám-všetko-u-prdele' človek len stojím a krútim hlavou, kde sa všetci ponáhľajú? -_-
Ale teším sa na Silvestra, vtedy budem s mojou najlepšou kamarátkou a tak dúfam, že si to užijem, nó. ^^

3 Dobby | Web | 22. december 2016 at 21:26 | React

Super článek. Jestli jsi se nedostala do vánoční nálady, doporučuji čaj, mandarinku, Sám doma, světýlka, vánoční písničky a musí to přijít.

Užij si Vánoce, hezké svátky.

4 Terynka | Web | 23. december 2016 at 11:28 | React

Helee, zitra jsou vanoce, tak sup sup, hod se do vanocni nálady uz a nebud takovej morous!  Od skoly budes MIT ted pokoj, prijede i tata, tak je to fajn ne?  Hlavne se nemracit a uzivat si!

5 cincina | Web | 23. december 2016 at 19:53 | React

Tak zamilované páry mi také radost nepřináší, protože když se chci s někým seznámit a zjistím, že je tam s přítelkyní, tak je to špatný:D Ale snažím se nad to povznést:D
Já bych třeba chtěla, aby Vánoce trvaly věčně:D Jo, zní to šíleně, ale tohle je můj nejoblíbenější čas v roce, takže proč by ne:D
Někteří učitelé jsou holt padlí na hlavu. To se nevybereš, protože všude je něco:)
Co se týče vztahu s tátou, tak ti rozumím... :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement